| Eddy1995 a întrebat:

am un BlackBerry bold 9700 si mi-am cumparat de recent o cartela Vodafone! Bun, am luat telefonul am bagat cartela si imi da un mesaj ca am 500 minute in retea, 500 sms-uri in retea 50VF si 100 mb, totul bine si frumos, ma duc la scoala si nu am WIFI la scoala asa ca ma incercat prin Servici de date, imi dau la optiunile telefobnului Data services: ON si incerc dar nu merge imi scrie "Browsing over the cellular network is not included as part of your current service plan. The browse the web must use WI-fi or contact your service provider to change your service plan " Si nu stiu ce sa fac. va rog ajutati-ma,

1 răspuns:
| ItzKimuraTPU a răspuns:

Daca il aveai deja deschis ti s-a dus totul.Asta mi s-a intamplat si mie.