| Raul_Raul_1997 a întrebat:

.. am un BlackBerry. model 8220 si nu imi gaseste modelu sa imi configurez internetul pe telefon. iar pe site la Orange. sunt doar 3 modele de BlackBerry. stiti cum as putea face sa imi cofigurez setarile?big grin dau funda.

Răspuns Câştigător
| georgyanna22 a răspuns:

Suna la ei si spune-le sa ti trimita setarile de configurare pentru internet.sau te poate indruma iei telefonic.iti va spune sa dai la setari apoi acolo acolo si se rezola. FUNDA plz