| Roztomily a întrebat:

Am un card microSD care i` am uitat parola..cum poat face sa i`o aflu sau sa i`o sterg?

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Aici ai procedura prin care afli parola fără să formatezi cardul:
http://www.ehow.com/how_7371419_recover-sd-card-password.html
Sau poţi să formatezi cardul dacă nu ai date importante pe e

3 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Formatezi microSD-ul, n-ai de ales...asta daca intre timp ti-o amintesti happy

| Roztomily explică (pentru vangaelis):

Am incercat dar imi cere parola...si daca il
bag in pc, nu mi'l citeste.

| Roztomily explică:

Am incercat dar imi cere parola...si daca il bag in pc, nu mi'l citeste.