| io0nutzz a întrebat:

Am un Galaxy SIII cumparat de la Orange( blocat in aceasta retea). As vrea sa-l deblochez pe baza imei. Stie cineva daca se pierde garantia ( in cutie sunt doua: una oferita de producatorul Samsung si una oferita de Orange -nu stiu care-i diferenta)?

Răspuns Câştigător
| magazingsmro a răspuns:

Buna ziua,
Pierzi garantia! Din cate stiu orice companie de telefonie mobila este obligata sa-ti deblocheze telefonul dupa 30-60 zile GRATIS, suna la relatii clienti Orange si verifica.
Pentru piese si accesorii gsm, huse Galaxy s3 :) intra pe www.magazingsm.ro.