| bumzii a întrebat:

Am un HUawei y300. Si nu gasesc deloc pe net difuzor pentru el. Stiti cumva daca sunt si alte difuzoare de la alte modele compatibile cu telefonul asta? Mersi.

1 răspuns:
| Anchelor a răspuns:

Du-te la service... Doar nu ai cum sa ti-l pui singur, e mult de lucru la el, trebuie sa fii atent sa nu rupi un fir mic care conecteaza difuzorul de placa de baza. Du-te la service si ei probabil ca iti vor da un difuzor si il vor pune ei pentru tine. Funda?