| ionutrak a întrebat:

am un iphone 3gs, ios 4.1, boot rom nou, versiune firmware 05.13.04.i-am facut jailbreak cu redsnow dupa care am instalat ultrasnow in cydia si imi apare lipsa sim.ce sa ii mai fac? i-am dat multe restarturi, mod avion on, off si nimic.nu pot pune pe el decat ios 4.1 sau 6.1.3.de ce? multumesc

1 răspuns:
| Metin2QuestAsk a răspuns:

Salut! Amice e un sfat a avut si un prieten de al meu si stiu jailbreak e un hack care te ajuta sa faci plati false! Dar nu functioneaza la jocuri de tip protectie facebook! Sfatul meu e sa stergi jailbreak caci distruzze procesorul si telefonul va fi virusat in 3 luni max! Asa ca te sfatuiesc amice ca tu sa te duci si sa scoti cartela si sa o rebagi acum asta e cam complicat dar iti v-oi da un tutorial care sa te ajute!
Acest clip merge pentru orice tip de iphone:http://www.youtube.com/watch?v=QHlsZlKBsfc daca ti-a placut te rog frumos si daca vrei sa imi dai o funda!
:):):):):):):):):):)=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))