| ionutalexandruion a întrebat:

am un iphone 4s luat de la Orange la abonament. vreau sa il decotez. telefonul functioneaza doar pe acel numar de abonament nu merge nici alta cartela de Orange macar. se poate decoda? ( nu mai am la el contractul si celelalte acte am decat telefonul cu accesoriile ) va rog sa ma ajutati cu un link sau niste preturi. Va multumesc!

1 răspuns:
| Alexandru_Robert_1989 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa mergi la reprezentanta la ei la Orange. si vezi ce poti rezolva acolo. Daca nu mergi la un GSM acolo sigur te va ajuta. Bafta!