| Radu_Andrey_1995 a întrebat:

am un LG c360 si are cod, adica daca vreau sa intru in mesaje, fisiere trebuie cod, cine stie un cod de resetare generala care merge pe el pentru am incercat tot felul de coduri si nu merg, sau un ghid de resoftare. dau funda pentru raspunsuri folositoare

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" cu metodele explicate la linkul :
http://www.askmefast.com/......69837.html

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

| Hirom a răspuns:

De unde il ai? Telul cere codul de la un anumit timp sau asa il ai tu?
Vezi ca nu tu cumva sa il fi setat din greseala sau altcinevawinking Daca nu poti intra in setari pentru a da un restart ar fi bine sa te duci la un centru (cosmote, Vodafone, Orange) sa til bage la computere si sa il deblocheze. Sper ca ti-am fost de folos