| luana1980 a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si nu reusesc sa setez my family! Am facut cont pe outlook si cand incerc sa descarc aplicatiile din telefon nu ma lasa, pentru ca nu am setata aceasta functie.Va rog ajutati-ma cu aceasta problema.Multumesc mult

1 răspuns:
| tudor417 a răspuns:

Te ajut eu big grin. Problema e ca la telefon ti-ai pus varsta adevarata(sub 18) iar ca sa poti descarcaa aplicati din marketplace trebuie sa ai un "parinte" Acesta poate fi oricine(chiar eu) care are varsta mai mare de 18. Doar trebuie sa-mi dai parola si numele contului.Eu te adaug si vei putea descarca. big grin O seaara bunnaaa