| Georgiana_Matei_1994 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si este decodat. As vrea sa revin la setarile din fabrica si vreau sa stiu daca il resetez, se va sterge si programul de decodare? A inceput sa mi se blocheze foarte des sad va multumesc!

2 răspunsuri:
| amzosoft2003 a răspuns:

Daca a fost decodat prin tastarea codului, ar trebui sa ramana decodat dupa reset. Daca a fost decodat pe interfata si softul in el a fost modificat pentru decodare (lucru pe care nu ai de unde sa-l stii) atunci va cere din nou codul de retea dupa reset. Ii dai reset la risc si te rogi sa nu-ti ceara codul de retea dupa :) http://www.decodare.info/decodare-samsung-galaxy-s2-i9100.htm

| Akatsuky a răspuns:

Va ramane tot decodat stai linistit