| Mohammad_Samy_1994 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s6 edge si am fost la o petrecere, iar unul dintre prietenii mei, a apasat pe niste butoane iar acum nu mi se mai aude sunetul pe difuzorul principal, ci pe cel de sus (cu care se vorbeste la telefon). Am incercat si am stat in setari o ora si nu am gasit. intrebarea este : cum fac sa mi se auda iar pe difuzorul principal?

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Sa-ti fie o invatatura de minte sa nu-i dai prietenului tau telefonul sa umble si sa butoneze aiurea!