| PAI2 a întrebat:

Buna ziua am un Samsung Galaxy Y si mi-am pus model ca sa nu imi umble in telefon si am uitat modelul si am facut absolut toate incercarile si imi spune sa scriu adresa google si parola si nu stiu care sunt, mai pot umbla in el si cum?

Răspuns Câştigător
| Sebastian11x1 a răspuns:

Da un hard reset, vei pierde toate datele din tel dar va functiona din nou. stinge tel apoi apesi volum sus, meniu, adica butonul din mijloc si power on

| darrio2007 a răspuns (pentru Sebastian11x1):

Nu il poate deschide.Cum poate sa faca asta?

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru darrio2007):

Cum nu-l poate deschide daca cere cont sau parola? e foarte usor de dat hard reset.stingi telefonul, apoi tii apasat volumul in sus o data cu butonul din mijloc sau home si dai power on, asa o sa se reseteze la setarile initiale, nu mai trebuie dus in service.la service vor da hard reset si-i vor lua banii ca pentru o resoftare

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui resoftat la un service.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a putea debloca telefonul va trebui sa faci un resoft al telefonului.

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Da la am uitat modelul

| rauzan94 a răspuns:

Cred ca mai poti. incearca sa-l inchizi si sal reporneti daca nu merge atuci trebuie dus la codat sati refaca softu din el

| PAI2 explică:

Si cat costa la service?

| PAI2 explică:

Unde pot da hard reset?

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru PAI2):

Daca citesti atent raspunsul meu pentru dario vezi exact cum se da hard reset