| Alex66 a întrebat:

Buna ziua am un Samsung wave 3 si mi s-a spart sticla.Am fost la mai multe service-uri iar reparatul cam ar costa 500 ron.nu cred ca s-ar merita.Dar daca il tin asa ce riscuri as putea intampina? mentionez ca touch screen'ul merge foarte bine.

Răspuns Câştigător
| cristina10cris a răspuns:

Nu cred ca sunt riscuri daca nu il folosesti daca il folosesti pot aparea alte chesti care nu o sa iti mai mearga.Succes!

| Alex66 explică (pentru cristina10cris):

Eu ca-m as vrea sa ma ma'i folosesc de el... Sper sa nu apara ceva mai rau, ca din cate vad merge foarte ok! happy

1 răspuns: