| KrIsTiAnKrIsTy a întrebat:

Buna ziua!

Am un telefon Allview A5 Easy(cumparat recent de la digi) si mergea greu asa ca i-am dat resetare la datele de la fabrica doar ca dupa ce l-am pornit am selectat limba, am bagat parola de la wi-fi iar dupa imi cere vechiul cont de google.

Imi spune:
"Acest dispozitiv a fost resetat.Petru a continua, conectati va la un cont Google care a fost sincronizat anterior pe acest dispozitiv."

Am bagat emailul si parola corect si imi cere sa le bag din nou. Asa face intruna, am incercat si cu internetul de pe cartela dar imi da la fel.

4 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy explică:

Am facut un alt cont google de pe pc am incercat si cu acel cont.

| Gabryela_Olteanu_1991 a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Ai reusit? eu am patit la fel

| Gabryela_Olteanu_1991 a răspuns:

Ai reusti? si eu am patit la fel nu mai stiu ce sa fac

| Ionut_Rusu_1995_pGpO a răspuns:

Si la mine s-a intamplat asta, cine ma ajuta si pe mine? sad Allview A5 ready se numeste.