| serios222 a întrebat:

Am un telefon dual sim si cand sun pe cineva se aude un bazait mai tare iar dupa normal (cum se aude cand suni pe cineva). Am observat ca daca sun pe cineva cu telefonul inchis imi suna odata si abia dupa intra casuta vocala...Am incercat sa pun cartela pe alt telefon si cand incercam sa sun intra direct casuta fara sa sune deloc... e ceva cu telefonul meu?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie o defectiune de soft. Fa-ti un backup dupa datele de pe el si apoi fa o resoftare cu update.

| serios222 explică:

Cum fac resoftarea?