| adrian_4038 a întrebat:

am un telefon LG F60 si am o problema cu el, tot apar pozele sterse, ex. daca fac o poza si pe urma o sterg, la primul restart sau dupa ceva timp poza reapare. Am incercat sa sterg cu calculatorul am sters din telefon din cosul de gunoi dar pozele sterse tot reapar, s-a facut reformatare s-a schimbat softul, alte sugestii aveti? nu sunt conectat cu el la nici un cont ca sa se salveze pozele...

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Ai umblat prin setari si ai facut sa ti se salveze pozele in cloud(pe contul de magazin play) aceasta optiune se activeaza doar daca ai nevoie, si in caz ca ai avut poze salvate pe card sau pe tel, si le-ai sters din greseala, ele sa reapara

| adrian_4038 explică (pentru DaniTDCI):

Cloud-ul este neatins daca am spus ca am schimbat si softul clar nu e din cloud...