| LiliLiliLili123 a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 620 si i s-a crapat ecranul. Touch-ul nu mai merge, decat in unele zone, dar telefonul merge perfect, suna, vibreaza, primeste notificari. Cam cat m-ar costa sa il repar?

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

La fel a patit si o prietena de-a mea. si a dat in jur de 150-200 lei pentru inlocuirea touch-ului

| LiliLiliLili123 explică (pentru lovemeoana):

Multumesc muult!

| lovemeoana a răspuns (pentru LiliLiliLili123):

Cu multa placere, scumpo! Ma bucur ca am putut sa te ajut! :*

3 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Si eu am patit-o asa la un Samsung galaxy s2. pe mine inlocuirea display-ului m-a costat 250 de lei avand in vedere ca aveam multe abonamente la Orange si mi-au facut o reducere de la 300 de lei..deci cam 250-300 de lei happy