| Fredi69 a întrebat:

Am un telefon Orange hiro care deschide automat,, setari data si ora,, ......Ma puteti ajuta sa il fac sa nu mai deschida setarile singur?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa revii la setarile din fabrica ale telefonului. Aceasta resetare va sterge toate datele din telefonul tau.
Daca in urma revenirii la setarile din fabrica intampini aceiasi situatie, iti recomand sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru verificari.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Fredi69 explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc foarte mult!

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Du-l in garantie! Telefoanele Orange Hiro si-au facut un renume prost din cauza softului care se cam strica. Mama si fratele meu au patit la fel. L-au dus in garantie / service si s-au rezolvat. Ma rog, acolo i-au pus soft nou, nimic mai mult, dar nu cred ca poti face asta tu singur.