| Ecc a întrebat:

Buna ziua!
Am un telefon Samsung Galaxy S4, am baterie 50-60-80 uneori si mi se stinge asa dintr-o data si nici nu-l mai pot aprinde pana nu-l bag la incarcat.
Sa fie bateria de vina sau telefonul?
Multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefonul este de vina.Du-te cu el la reparat. Daca mai este in garantie la magazinul de unde l-ai cumparat.

| Ecc explică (pentru darrio2007):

Problema este ca nu am cum sa ma duc cu el la magazinul de unde l-am luat, pentru ca l-am luat din afara tarii si acum sunt in romania..bateria nu o am pe cea originala...este made in china, tot cred ca este de la baterie..am sa incerc tot ce mi-ati zis.
Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Ecc):

Ok.

| Eastwood a răspuns:

Salut, am avut si eu S4, aceeasi problema. Mergi cu el de unde l-ai cumparat si o sa-l trimita la service!

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai e 50%-50 % sansa sa fie una sau alta.
Prima data incerci tu cu o alta baterie si vezi daca asa se comporta sau il duci la service sa iti testeze baterie. Si de acolo iti poti da seama. Dar cred ca e de la baterie.

| alexsiceva a răspuns:

Problema asta o aveam la s5 ul meu.Bateria a fost.Acum nu stiu ce e la tine.

| Horatiu_Ros_1992 a răspuns:

Am aceeasi problema cu un S3 se inchide si daca il redschid scade bateria cu 30%-40%