| Andreeauta a întrebat:

Buna ziua! Am un telefon Samsung galaxy s8. De cateva zile cand ma suna cineva sau sun eu pe cineva dupa ce închid ramane "volum in timpul apelului" si ca sa revina la normal trebuie sa il inchid si sa-l deschid din nou. Stiti voi alta metoda de a reveni volumul la normal? Multumesc!

2 răspunsuri:
| MingDynasty a răspuns:

Sa il inchizi pur si simplu ai incercat sau sa-i dai repornire? daca nu mere repornirea chiar nu am alta idee, intreaba pe cineva care se pricepe

Răspuns utilizator avertizat