| StefanEDK a întrebat:

aparut un update official de la Jelly Bean la Kitkat pentru un Samsung Galaxy G386f Core 4G?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

NU, si nici nu o sa apara pentru ca telefonul nu suporta 4.4. Doar sa ii pui tu Android 4.4, dar ca sa ii pui trebuie sa il Root-ezi, iar ca sa il Root-ezi iti trebuie mai multe programe ( Depinde de telefon ), iar cand il Root-ezi ai sanse 50 % sa reusesti si sanse 50 % sa dai gresi si sa strici telefonul.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon NU are update oficial la Android 4.4 KitKat - vezi linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_lte-6099.php

Toate cele bune.