| Chiorean_Adi_1998 a întrebat:

as avea si eu o problema la un s4, nu citeste sim-ul, adica ieri il citea dar uneori imi spunea ca,, sim-ul a fost scos, reporniti", dar azi l-a, scos ca sa vad ce s-ar putea sa aiba si nu a l-a mai citit deloc, subliniez ca telefonul este nou pentru mine luat dintr-o sursa sigura!
daca aveti vreo idee te rog!

2 răspunsuri:
| Tukann a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza soft-ului sau din cauza cartelei. Aceeasi problema am avut-o si eu si a fost soft-ul ....Solutia :garantie daca e nou

| Boristez a răspuns:

Salut Adi, in cazul in care zici ca telefonul este nou poti sa te duci la Orange, telekom sau de unde ai tu cartela si sa ii rogi sa ți - o inlocuiasca cu alta