| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

As dori sa-mi iau un Samsung galaxy pana in 1000 de lei dar vreau sa fie full-option sa se miste super la jocuri sa mearga orice vreau galaxy neaparat sa mearga perfect aplicatiile spuneti-mi si mie un telefon si specificati de ce dau funda happy happy

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

La acesti bani, daca vreti la mana a doua sau cu abonament, la liber mai trebuie sa dati cateva milionane in plus, dar 3 telefoane care sunt bune ar fi : Samsung Galaxy Note 3/2 (eu am deocamdata note 3 si este super bun, nu mibsa blocat niciodata pana acum, e HD, bateria dureaza destul de mult pe langa alte telefoane si are si ecranul mare ^^ ), Sony xperia z 2/3, LG g 2/3, acestea pot garanta ca sunt foarte bune dar din nou... daca nu il vreti mini (daca va luati mini mai bine adaugati niste lei in plus, nu au aceiasi capacitate ca originalul ) mini de exemplu Lg g2 mini costa in jur de 900 de lei

4 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Samsung galaxy s advance NU, Samsung galaxy s2 plus NU, Samsung galaxy s3 NU, astea le-am avut eu si sunt praf sacadeaza, se blocheaza, varza.Si nu inteleg de ce toti vor doar Samsung? eu m-am invatat minte si mi-am luat Sony Xperia T2 Ultra cu 1350 ron si merge excelent si este si bun, Cam la accelasi pret cu Samsung s3 doar ca nu se blocheaza

| LukaVocaloid a răspuns:

Eu acum ti-am spus si de celalalte, LG si Sony, pentru ca alte telefoane Samsung Galaxy in afara de Note, nu merita, acum de galaxy s 5 nu pot sa spun nimic nu am avut acest telefon si nici nu am pus mana pe vreunul

| Peter920 a răspuns:

Salut,eu iti recomand un Sony xperia t2, z, z2, sp.Eu personal am Sony experia m si vreau sa spun ca androidul arata foarte bine si meniul este personalizabil se misca foarte bine.