| TheProdigy a întrebat:

as dori sa stiu daca pot porta o cartela de la Vodafone(care o am de cel putin 2 ani) la un abonament de la cosmote si daca as beneficia de reducerile la portare.

Răspuns Câştigător
| lariistyles69 a răspuns:

Eu am facut portare de la Vodafone pe cosmote, dar eram pe abonament. Reducerea este in functie de abonamentul sau cartela pe care o achizitionezi. Eu am ales abonamentul Free L de 15 euro si mi-au facut reducere 60 euro. La Free S este reducere de 40 euro etc. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Orice cartela din ro se poate porta. despre reduceri habar n-am, cei care sunt in stare sa te informeze sunt cei din magazine