| Dinu_Razvan_1999 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa achizitionez un nou telefon si vreau sa stiu ce e mai bun intre un P6 life si x1 soul mini de la Allview ma intereseaza si capitolul aspect pentru ca la specificatii as alege x1

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Mai performant ar fi X2 Soul mini insa
totul mai putin GPS-ul, calitatea acestuia este execrabila, este incompetent si, cel putin pentru telefonul acesta nici o incercare de a-l repara fara a-l trimite la garantie, a esuat.

| ClimateZone a răspuns:

Alege X1 Soul mini si pentru performante si pentru aspect. Eu unul asa as face. P6 Life se incinde, are o baterie foarte proasta, consum rapid de resurse. Nu este optimizat cum trebuie.