| Cammmelia a întrebat:

As vrea sa imi schimb telefonul si am de ales intre iphone 5 sau Samsung galaxy s4 mini? Care credeti ca e mai bun? Va rog, scrieti-va parerea. Mentionez ca am iphone 4.

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut. Calitatea audio, calitatea ecranului, calitatea camerei si performantele sunt mult mai mari la iphone 5 decat la s4 mini. Alege iphone 5 clar. Tu probabil o sa il folosesti pentru muzica, internet, camera... Eu l-as folosi si pentru jocuri. Ideea e ca, la toate capitolele, Iphone 5s bate s4 mini.

3 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, iphone 5 fara sa te gandesti! Mai ales pentru ca ai 4 o sa ai o trecere foarte buna http://bit.ly/PcllVF

| Yeko_Sabin_1992 a răspuns:

Daca iti place iphone-ul e super ok 5-ulwinking

| Daryus_Yo_1994 a răspuns:

Iphone 5, mi se pare un telefon comod și foarte bun, nu este nici mic, dar nici mare, aproape perfect.