| Alex_Exa_1998 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon de pe eMAG.ro sau de pe Altex, insa nu sunt sigura ca are folie de protectie. M-am mai luat si inainte un telefon care avea. In descrierea de pe sinte-uri nu apare nici folia si nici castile. Multumesc pentru ajutor! Apropo, ce imi sputeti spune despre Terlefoanele Lenovo si E-Boda?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu are folie ii iei separat dupa, mare scofala.

Tocmai ce mi am luat un Lenovo. E destul de ok, nu se prea compara cu HTC pe care l am avut inainte dar isi merita banii

2 răspunsuri:
| Eduaard a răspuns:

Telefoanele noi vin cu tot cu folie de protecție.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Toate au folie de protectie doar ca pe unele e scris numele telefonului. Daca e nevoie poti cumpara una de la orice sediu unde se vand huse si carcase. Costa undeva in jur de 10, 15 lei.