| tesworkout a întrebat:

Buna ziua as vrea sa stiu cum se aud melodiile pe telefonul prestigio 5300 duo pentru ca as vrea sa-mi cumpar unul si sunt in dubiu cu sunetul,, a doua varianta ar fi un Samsung galaxy trend plus s7580 si nu stiu pe care dintre cele doua sa le aleg,pe de o parte prestigio are un display de 5, 3 inch iar Samsung de 4 inch, astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Nu lua prestigio.Eu am unul, l-am dus de 2 ori in garantie, bateria e jale.Adica cateva luni tine vreo 8 zile, apoi tine 5 ore sau mai putin.Total aiurea.

| tesworkout explică (pentru viotedy):

Multumesc pentru raspuns dar prestigio 5300 are o baterie de 2100mAh si ma gandesc totusi ca daca o formatez de 3 ori o sa ma tina mai mult acum depinde si cat de mult il forjez ca daca ma tine 5 ore cum ai zis tu pe internet e perfect.

| viotedy a răspuns (pentru tesworkout):

In primul rand, acum nu se mai formateaza bateria si 5 ore tine fara a fi folosit nu sa stai pe net. Faci cum crezi dar nu e o alegere buna, mai bine Allview.

4 răspunsuri:
| Paharcuapa1990 a răspuns:

Este un telefon bun, isi merita banii, mai ales ca este mai mare, iar muzica se aude foarte bine

| tesworkout explică (pentru Paharcuapa1990):

Multumesc pentru raspuns dar as vrea sa stiu daca se aude cu bass cand este conectat la casti nu cand e pe difuzor, astept raspuns.