| DanielT95 a întrebat:

Astazi mi-am activat extraoptiunea Cosmote Play M pe un BlackBerry 9320 curve.
Am o problema cu utilizarea internetului. Cand intru in browser si incerc sa accesez o pagina imi apare mesajul urmator:
"Browsing over the cellular network is not included as part of your current service plan. To browse the web, you must use WI-FI or contact your service provider to change your service plan.

Precizez ca am mai folosit extraoptiuni cu internet pe acest telefon, doar ca acum am schimbat extraoptiunea. Am trimis si sms-ul acela pentru setari, insa nimic... Stie cineva rezolvarea?

1 răspuns:
| ThatsJustMee a răspuns:

"or contact your service provider" asta trebuie sa faci tu big grin bft