| Edi2203 a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa decodez un Samsung galaxy s7 la un service gsm?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca aparatul este codat inseamna ca ori este inca sub contract si atunci nu poti sa-l decodezi pana nu se termina contractul si primesti codul de decodare ori este furat si atunci poate fii blocat, nemaiputand sa faci nimic cu el.

| MunteanuAndrei500 a răspuns:

Ceea ce poti face doar e sa mergi la acel magazin de unde te-ai cumparat telefonul sa le zici problema si va trebui sati inlocueasca ceva din telefon