| anonim_4396 a întrebat:

Cand conectez castile la telefon se aude ca un fasait in casca stanga insa doar daca apas pe ceva de ex intru in contacte; am incercat si alte casti si tot asa se intampla.Din ce cauza?

3 răspunsuri:
| Ciompârla a răspuns:

Probabil cand telefonul e pe profil General, cand accesezi o aplicatie se aude un sunet gen un bip sau un zgomot mic ceva. Zgomotul acela se aude si daca e dat pe mut, ca un fasait, cum ai zis tu. Am si eu aceeasi problema. Sper ca te-am lamurit.

| Anania_Anania_1996 a răspuns:

Incearca alte casti poate castile alea nu sunt bune la acel telefon

| Anania_Anania_1996 a răspuns:

Daca nu ti merg niciuna doar alea originale merg