| Claudiu_XDjx_1998 a întrebat:

Buna ziua care telefon este mai bun dintre acestea trei? Nokia Lumia 520, Vodafone Smart 3 si Lg L5 II spunetiva parerea si dc unu e mai bun ca, celalalt mersii anticipat!

Răspuns Câştigător
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Nokia Lumia 520 deoarece are procesor dual core merge foarte bine windows pe el are spatiu de stocare dublu fata de Vodafone smart 3 si mult mai mult decat Lg L5 II plus de alta la lumia poti sa pui card mai mare decat la cele doua plus de alta ecranul este foarte calumea are o sensibilitate ridicata, se aude si bine video-urile calumea, si nu in ultimul rand detin un Nokia lumia 520 si sunt foarte multumit de el il recomand cu caldura!

| Claudiu_XDjx_1998 explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Mersii frate fundita boss :*

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru Claudiu_XDjx_1998):

Multumesc si eu de fundita

4 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Bineinteles ca Nokia lumia 520 este cel mai bun dintre cele 3, doarece este mai rezitent, are touch-ul foarte bun si se misca repede, fara lag. Procesorul dual core de la Nokia este bun pentru jocuri, Nokia accepta mai multe aplicatii care merg foarte bine si sunt foarte utile. Touch-ul de la LG nu este foarte rezistent, se strica repede, iar telefoanele de la Vodafone, nu sunt chiar asa de bune.
http://bit.ly/1cEYl5N (link generat de conversion marketing)

| bineproportionat a răspuns:

Salut, ia-ti Nokia lumia 520 http://bit.ly/1cET4eq
e mult mai bun, procesor mai bun, materiale de calitate, aspect placut!