| Aldea_Cătălin_1991 a întrebat:

Caut ceva daca ma poate ajuta cineva, caut mai exact o alarma pentru telefonul meu(iPhone) care se poate seta putin diferit fata de cea implicita a telefonului sau oricare alta ce am descarcat-o. Eu lucrez pe schimburi, 2 zile sc1, 2 zile 2, 2 zile 3 si 2 zile liber, deci as vrea o alarma sa se repete in bucle de cate 8 zile, adica sa o fac sa sune Luni si marti de la ora 07:00, miercuri si joi de la 15:00 iar vineri si sambata de la 23:00 iar duminica si luni sa nu mai sune si de marti sa inceapa acelasi ciclu, ma poate ajuta >cineva?

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Pune 3 alarme in functie de cerintele tale. Nu am iPhone, nu te pot ajuta in mod direct, dar nu cred ca e greu sa setezi o alarma luni si marti de la 7, miercuri si joi de la 15, vineri si sambata de la 23. Ele ti se vor repeta in fiecare saptamana, cel putin asa ar trebui.

| Aldea_Cătălin_1991 explică (pentru m1dn1gh7):

Da, a-și putea face lucrul acesta și prima săptămâna ar fi ok, dar săptămâna viitoare a-și începe de marti schimbul 1... și nu mai e ok, vreau o alarma sa o setez odată și gata