| AlexandraEllena28 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul mobil Samsung Galaxy Core 2, Dual Sim? Il are cineva? Pe ce culoare e mai frumos, alb sau negru?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de performant la preţul pe care-l are :)

Vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_ii-6331.php

http://www.emag.ro/......DLSGGBBBM/

http://www.shopmania.ro/......-109118951

Oricum, NU te aştepta la miracole ( la preţul ăsta )!
Pentru jocuri mai noi/performante/mari, ai NEVOIE de un telefon cu procesor quad-core, memorie internă de minim 8 Gb + SD card extern de minim 32 Gb + minim 1 Gb RAM ( dar e preferabil 2 Gb RAM )!

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Modelul pe alb este mai potrivit pentru o fată happy

| popadrian96 a răspuns (pentru bursuc001):

Buna, ti-ai cumparat telefonul Samsung Galaxy Core 2, Dual Sim, vreau sa mi-l cumpar si eu si nu stiu daca merita, esti multumita de el, si app pe alb e recomandat pentru fete

| bursuc001 a răspuns (pentru popadrian96):

Bună!

NU pe mine trebuia să mă întrebi, ci pe utilizatoarea care a postat întrebarea iniţială rolling on the floor

O zi frumoasă!

| AlexandraEllena28 explică (pentru popadrian96):

Da, l-am cumparat. Merge foarte bine. Ti-l recomand.

| popadrian96 a răspuns (pentru AlexandraEllena28):

Multumesc happy

6 răspunsuri:
| Altadata a răspuns:

Telefonul este unul bun doar daca nu vrei sa bagi multe aplicatii pe el are o memorie destul de mica. Bateria si ecranul nu sunt chiar cele mai bune dar la pretul acela sunt potrivite. Si varianta pe alb dupa mine e mai frumoasa.