| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Ce sa imi cumpar dintre un s7 edge la 970 lei cu o fisura mica langa butonul de home stanga sau un j7 2017 nou?. s7 functioneaza perfect

Răspuns Câştigător
| KanameKuran a răspuns:

J7 2017. Poate ca "functioneaza perfect", dar cum a reusit sa il fisureze? Un s7 edge nou, fara abonament costa 2300ron, pe pcgarage. De ce crezi ca il vinde atat de ieftin? De bun ce e!

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru KanameKuran):

Crezi ca daca il iau de pe http://www.mobile-trade.ro/......-sim-gold/ si nu e asa cunoscut site-ul are ceva?

| KanameKuran a răspuns (pentru Popa_Eduard_1995_L6YU):

Te voi lasa sa iti faci propria opinie despre cat de incredere este acel site.

Vechime: 268 zile (create pe 2017-mai-11)
Securitate conexiune: fara
Valoare estimata a site-ului: 738$
Host: T-Mobile Czech Republic
Viteza de raspuns: 3. 5secunde
Risc potential: zero (scanat de: GoogleSafeBrowsing, MalwareDomainList, Spam404, SpamhausDBL, SURBL,
ThreatLog URLVir, VXVault)

| anonim_4396 a răspuns (pentru KanameKuran):

Foarte utile chestiile oferite de tine! laughing
Mai bine nu răspundeai.

| KanameKuran a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei bine, daca stii sa citesti ceea ce am scris, vei afla multe detalii de acolo. Detalii care te ajuta sa iti formezi o idee despre cat de bun este un site web. big grin

| KanameKuran a răspuns (pentru Popa_Eduard_1995_L6YU):

Da

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru KanameKuran):

Crezi ca merita sa comand de aici?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......D7X3Q2BBM/

Ce zici de ăsta metal și sticlă 16mp cameră nu 13 și 32Gb nu 16 ca la J7