| Maya95 a întrebat:

Cine are telefon Nokia Lumia as vrea sa stiu cum as putea sa-mi actualizez aplicatiile. Folosesc Messenger la Facebook si acum nu ma mai lasa sa tin conversatii, imi zice sa-mi actualizez aplicatia Facebook la cea mai recenta versiune. Cine stie rog sa-mi raspunda!

5 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Daca ai un wifi atunci intra an setari la telefon si cauta update an setari cu banda de cautare din setari si dai un update.

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Ai o aplicatie in telefon MAGAZIN PLAY de acolo poti actualiza atat Facebook Messenger cat si alte aplicatii. Trebuie sa ai cont sa poti actualiza, merge si cu contul de Google.

| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Te duci în magazin player și descarci versiunea de Facebook noua adică actualizarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger nu mai funcționează pe versiuni de Windows mai vechi de 8.1. Dacă în mesajul pe care l-ai primit ai un link și ai și ultima versiune de Windows (10), atunci s-ar putea să te lase să actualizezi Messenger-ul. Dacă nu, chinuie-te pe versiunea de mobil până îți iei un telefon cu sistem de operare decent.

Pentru actualizări în general: store->dai pe "..."->settings->check for updates.

| relustefan a răspuns:

Este vechi telefonul si nu mai primeste ajutor de la microsot. Eu am injurat m-am enervat dar degeaba cred ca o sa-mi cumpar alt telefon.