| anonim_4396 a întrebat:

Cineva care are Motorola One Vision?

1 răspuns:
| MagicOneT a răspuns:

Sa fiu sincer, si mie mi-a atras atentia, am vazut o reclama cu el si am cautat putin "ce poate sa faca".

Are 4 gb RAM cu 128 gb ROM, se putea mai bine pe partea de RAM, dar la 1100 lei... are un procesor de Samsung, decent, un ecran FullHD+ si o camera foto care face niste poze bune, cel putin asa am vazut din review-uri + un design placut. Nu e rau pentru banii astia si este mult peste ce ofera Samsung, spre exemplu, in acelasi segment.

Si ca sa-ti raspund si la intrebare, nu, nu-l detin, dar ti-am dat o parere despre el.