| Ae1 a întrebat:

Buna ziua! Cum pot înregistra convorbirea telefonică? Telefonuo nu are opțiunea in meniu! Mulțumesc

20 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Pe smartphone sunt aplicatii, daca e telefon fix, atunci iti trebuie device special sau telefon special

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred ca ai voie sa faci asta, de ce ai vrea sa o inregistrezi? Fara acordul celeilalte persoane nu poti, este ca si cînd ai instala camere video in casa cuiva fara sa i ti dea voie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versiunile noi de android nu mai permit acest lucru. Din cauza legislatiei.

Dar merge pe altele, cum ar fi HTC 8 cu android 6, cu multe aplicatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IntCall ACR versiunea 1.1.5 este pe aptoide. Descarci aptoide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mulțime de aplicații în magazin play, dar nu toate funcționează. Pe versiuni mai vechi de android mai funcționa, testat când am avut alte telefoane. Dar acum, cu android 11... Țeapă.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu merge nimic. Este vorba de prevederile UE (GDPR) care interzic asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Ai încercat aplicația aceea, înceară. Este pe aptoide

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu versiunea asta! Daca o gasesc o instalez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Versiunea Este bună pentru tel meu cu android 10. Crezi că am făcut-o eu. laughing abia învătasem să instalez un windows xp cu anii în urmă făra sa mai platesc pe cineva. Versiunea aceea numai se gaseste pe magazin play, dar este 100% sigur și save pe aptoide. In caz că nu merge versiunea curentă care este acum pe magazin play, poti încerca versiunea mentionată de mine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o gasesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Este pe aptoide. Du-te pe google și descarcă aptoide. Pe magazin play a fost, acum sunt alte versiuni.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Am Aptoide pe Telefon.
Nu este aplicatia.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ca se numeste altfel!

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Pune o poza sau un printscreen cu Imgur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Https://ibb.co/LxWdkzw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scrii intcall la căutare

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Am gasit-o dar numai dupa poza. Multumesc!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am incercat inca. Poate ca sun mai tarziu pe cineva si incerc. Spun eu maine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Salontanul):

Nu stiu cum sa-l folosesc! Am incercat acum dar nu vad de unde sa pornesc inregistrarea!

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Este aptoide la fel de safe precum magazinul google? eu zic ca nu, in comparatie cu google aptoide este un fel de open source in ceea ce priveste softurile platite si cele gratuite
Deci daca nu este ceva de mare buget care sa aiba si verificari pe masura, iti dai seama ca instaland un soft la intamplare dai drepturi de acces oricui...cum ai instala apk la intamplare de pe net crezand inca ca nu s-au inventat malware si pentru android