| MarriaMerry11 a întrebat:

Daca cineva ma sună si am telefonul inchis nu primesc apoi mesaj ca m-a sunat.Am un iphone, cartela digi. Stiti ce trebuie sa fac? Va rog sa ma ajutati! Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| MarriaMerry11 explică:

Poti incerca din nou sau poti apela serviciul clienti al operatorului de telefonie mobila, pentru a afla informatii care sa-ti rezolve problema, daca e posibil.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Presupun că acest lucru ține de telefon. La unele merge iar la altele nu.

| dannyel86 a răspuns:

"Suna la 760 pentru activare gratuita a casutei vocale."
http://www.rcs-rds.ro/......uta-vocala

| MarriaMerry11 explică (pentru dannyel86):

Am incercat dar nu merge. Zice:Apel incheiat! sad

| MarriaMerry11 explică (pentru MarriaMerry11):

Poti incerca din nou sau poti apela serviciul clienti al operatorului de telefonie mobila, pentru a afla informatii care sa-ti rezolve problema, daca e posibil.