| ArthurWarner a întrebat:

Dacă puteti sa ma ajutați am o nelămurire. În grupurile de whatsapp primiți notificare cu sunet la toate mesajele sau doar la primul ca eu asta patesc. Primesc doar la primul mesaj si cand ma uit pe telefon am foarte multe mesaje. Notificarile sunt pornite nu este de la setări. Voi pățiți asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Alive99 a răspuns:

Oarecum,jn functie de tempo. daca se trimit 10 mesaje(exemplu) in 5 secunde(prin absurd) vei auzi sunetul doar la unul, restul vibreaza

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Primesc notificare la primele câteva mesaje pe grup/conversație. Ar fi și ridicol să trimită la toate, uneori sunt peste 50.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Primesc la toate mesajele din toate convorbirile.