| OFataHoinara a întrebat:

Daca sun de pe Cosmote pe Romtelecom imi ia din minutele catre Cosmote?

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu, poti vorbi gratis oricat cu 4 numere alese de tine, pe care le inregistrezi la magazinele Cosmote, Germanos, etc.
Citeste aici :
http://economie.hotnews.ro/......osmote.htm

| OFataHoinara explică (pentru zdrangoi):

Eu nu mi-am inregistrat aceasta optiune

| zdrangoi a răspuns (pentru OFataHoinara):

Pai du-te si inregistreaz-o, cum am zis mai sus.
Si vorbesti cu 4 numere favorite gratis.

| OFataHoinara explică (pentru zdrangoi):

Si cum inregistrez, e pe gratis?

| zdrangoi a răspuns (pentru OFataHoinara):

Da, du-te pana la primul centru "Cosmote"!

| catablondu a răspuns:

Buna, poate e cam tarziu, si totusi raspund. Da! Datorita parteneriatului Cosmote - Romtelecom, minutele in cosmote sunt valabile si in romtelecom fix. Optiunea cu pana la 4 numere este valabila doar daca pe numele tau ai un numar fix romtelecom si pana la 4 numere mobile cosmote. Numai bine.

| OFataHoinara explică:

Eu am sunat la o prietena care are romtelecom de pe telefonul meu cu cosmote si am observat ca nu mi-a luat nici din min natinale si nici din credit, ci din minutele de cosmote care erau 500, iar cand m-am uitat erau numai 49. si cv nu stiu exact si de aceea intreb, ma gandesc ca poate printre noi exista cineva care stie sa ma informeze si pe mine...

| OFataHoinara explică:

Nu m-ati ajutat nici unul am gasit sigura raspunsul la intrebare http://www.cosmote.ro/ro/support.aspx?ns=-10008

| AriadnaTPU a răspuns:

Nu

| Speed01mikz a răspuns:

Nu. Ai munute separate pentru Romtelecom. Depinde si de extraoptiune