| GabrielH3lyxMT a întrebat:

De ce nu am semnal la telefon, deloc arata un x acolo la semnal. Nu are nimeni din casa am mai incercat la trei telefoane si tot la fel nu am semnal. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Inseamna ca e problema cu reteaua... Eu sunt la Orange si stau foarte aproape de Timisoara, dar nu am semnal in casa deseori.
In varf de munte este semnal, dar in casa nu... Din cate stiu nu ai ce sa faci...

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns (pentru GabrielH3lyxMT):

Cu placere. totusi poti merge la un magazin al retelei tale sa intrebi, poate stiu ei mai multe