| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

De la apariția telefonului iPhone SE tot stau pe gânduri sa mi-l iau...Acum dețin un 5S. Ideea e ca vreau sa îmi iau un iPhone SE nou, dar ma gândesc ca nu se merita sa dau atâția bani pe el aducă 2200 lei.Voi ce părere avețiv? Ma mai gândesc sa îmi iau un s6 la mana a doua... Voi ce ziceți sa aleg un SE nou sau un s6 la mana a doua?

Răspuns Câştigător
| wanted1 a răspuns:

Bateria pe iphone este Li-Po 1624 mAh battery care te tine pana la 14H pe 3G si 8 pe 4G iar la Samsung este Li-Ion 2550 mAh battery si tine pe 3G pana la 17H iar pe 4G 11H. Samsung este mai bun.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca vrei neaparat sa scapi de 5S mergi la S6, iphone se e doar un 5s usor modificat, experienta va fi absolut identica, si nu merita atatia bani

| Monika12 a răspuns:

Si dupa parerea mea e cel mai convenabil.

| wanted1 a răspuns:

Eu zic ca iphon-ul nu merita banii.
Iti recomand sa-ti iei un S6 sau alt model de telefon dar in afara de Iphone.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică:

Cel mai mult ma interesează din punct de vedere al baterie...aducă vreau sa ma țină bateria o zi orice as face cu el.

| wanted1 a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Bateria pe iphone este Li-Po 1624 mAh battery care te tine pana la 14H pe 3G si 8 pe 4G iar la Samsung este Li-Ion 2550 mAh battery si tine pe 3G pana la 17H iar pe 4G 11H. Samsung este mai bun.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică:

Cred ca optez spre un s6 la mana a doua si mai ramân si cu bani... Cu 2200 lei pot sa îmi iau si edge