| Anonimki a întrebat:

de o saptamana nu imi mai merge amprenta pe Samsung galaxy s10 si nu inteleg de ce. Intr-adevar aveam folie de sticla si si asa de cand l-am luat pana acum a functionat perfect si dintr-o data nu mai merge. Am si schimbat folia, exact ca cealalta si nimic. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| IonutPetre12 a răspuns:

In setari exista ceva sa ti maresti sensibilitatea ecranului. Poate ajuta cumva desi nu cred.Doar sa iei folie decupata in zona amprentei