| Claudiu883 a întrebat:

Buna ziua, dețin un iPhone 11 și acum câteva zile m-am uitat la un videoclip pe YouTube cam o ora și jumătate la rezoluție maxima in timp ce era la încărcat și când am ajuns la 80% mi-a spus ca va continua încărcarea atunci când se va raci deși mie nu mi se părea prea cald și într-adevăr dupa vreo 5 min și-a continuat încărcarea, oare și voi ați pățit ceva de genul? Și-o ultima nelămurire când primesc update de iOS e ceva greșit dacă-i fac update in timp ce e la încărcat, pot strica bateria sau altceva? Aici părerile erau împărțite. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Singura chestie gresita e sa folosești teelfonul cat se incarca. Asta îți strica bateria mai repede.

| Lovaid a răspuns:

Cald e da nu-l simti tu. e o masura de siguranta. in legatura cu updateu nu are nimic daca-l lasi la incarcat