| Irinel38 a întrebat:

Iertati deranjul, am luat un telefon Samsung galaxy de pe net acum 3 luni. Mi-a functionat perfect pana mai acum o saptamana cand a inceput sa se stinga si sa se aprinda. Am fost mai la toate servisurile din zona, unii au zis ca bateria, altii ca scurtcircuit. Mentionez ca i-am luat baterie noua si face la fel, daca este scurt se mai poate repara? Si cat costa cu aproximatie? Cu stima Mihai

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia de la service cu toții niște prosti. Problema poate fi la software, trebuie reinstalat altul. O resoftare costa cca 60 lei depinde de service.