| Vasi54 a întrebat:

La cat timp de la neutilizarea cartelei poate fi utilizata de catre alta persoana? Va multumesc

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banuiesc ca e vorba de cartela de telefon nu cea de la interfon! Asta depinde de numarul cererilor provider-ului. Maica-mea a stat ani de zile si tot o amenintau cei de la Vodafone ca i-o inchid. Eu am luat o cartela de Orange, am folosit-o doar o luna si acum (dupa aproape un an) este la altcineva numarul.

| Vasi54 explică (pentru Salontanul):

Multumesc pentru raspuns. Posibil sa ma ajute in rezolvarea ecuatiei. Asta inseamna ca in aproximativ un an sau ce depaseste ai toate sansele sa fie numarul la altcineva.