| Dinu_Razvan_1999 a întrebat:

Buna ziua mi-am achizitionat un Allview P6 Life (bineinteles dual sim) eu doresc sa imi iau un abonament de la Digi cu internet nelimitat si in acelasi timp si o cartela Vodafone cu minute si SMS-uri (scuze dar nu stiu cum sa ma imi exprim intrebarea) intrebarea este:daca telefonul va comuta automat cand sun sau trimit SMS pe cartela Vodafone?

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Nu. Niciun telefon dual SIM nu comuta cartele automat cand trimiti ceva sau vorbesti. Selectezi prima data cartela si pe urma apel sau SMS.