| Jigokunokishi a întrebat:

Mi-am facut un abonament si mi s-a zis ca am 200mb trafic de internet, dar internet nelimitat. Ce inseamna mai exact asta? Inseamna ca pot folosi internetul cat vreau si ca el functioneaza cu viteza asta? Ma scuzati, dar eu chiar nu ma pricep deloc la chestiile astea, nu prea m-au interesat. Va multumesc anticipat pentru ajutor happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce? Pc sau aragaz? Ce retea?

| SubZeroNexii a răspuns:

Înseamnă ca dacă folosești până în 200 de mb vei avea viteza de internet mare, după aceea netul o să meargă foarte încet. Asta înseamnă la ei internet "nelimitat".

| Jigokunokishi explică (pentru SubZeroNexii):

Dar de platit tot atata platesc chiar daca consum acei 200 de mb si mai folosesc netul, nu?

| SubZeroNexii a răspuns (pentru Jigokunokishi):

Da, așa are și un prieten.

| Jigokunokishi explică (pentru SubZeroNexii):

Multumesc