| Cristina_Botik_1991 a întrebat:

mi am.luat un telefon de pe Quickmobile Samsung galaxy on 7 dar cand il aprind scrie Samsung galaxy j7. stie cineva daca On7 este acelasi lucru cu J7? multumesc

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

On7 are 8GB memorie interna si 1.5GB RAM. Are Android 5.1 (Lollipop). Are procesor Quad-core.

J7 (fabricat in 2016) are 16GB memorie interna si 2GB RAM. Are Android 6.0.1 (Marshmallow). Are procesor Octa-core.

Este mult mai bun J7 (2016) decat On7.
Uite aici o comparatie intre cele 2: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7679&idPhone2=7870

Dar atentie ca exista mai multe versiuni si de ON7 si de J7:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8265&idPhone2=7870

Contactezi vanzatorul prin telefon si le spui ca au incurcat comanda. In cazul acesta (caci este vina lor), tu nu trebuie sa mai platesti transportul deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar fi putut produs o gresela, dar eu zic ca e in binele tau laughing))

Răspuns utilizator avertizat